Powiatowa Indywidualna Gimnazjada w lekkiej atletyce

28.09.2016 w Bobowej odbyła się Powiatowa Indywidualna Gimnazjada w lekkiej atletyce. Nasze gimnazjum reprezentował 9-cio osobowa grupa młodych lekkoatletów. Start w tej imprezie wypadł bardzo dobrze. Nasi młodzi sportowcy wywalczyli 6 medali, 2 złote oraz 4 brązowe. Czwórka z nich wywalczyła awans na zawody wojewódzkie w Krakowie. Złoty medal w rzucie oszczepem z wynikiem 26,58 zdobyła Aleksandra Śliwa. Złoty medal w pchnięciu kulą z wynikiem 9,41 wywalczyła Natalia Pietrusza. Brązowe medale wywalczyli: Michał Zieleń w biegu na 1000 m z czasem 3.01,86, Dorota Mazur w biegu na 300 m z bardzo dobrym wynikiem 47,25 , Karolina Brej w pchnięciu kulą z wynikiem 8,49 oraz Paweł Bober w pchnięciu kula z wynikiem 9,12. Wyniki pozostałych naszych reprezentantów: W biegu na 100 m Dorota Mazur V miejsce, Anna Łaszyn VIII miejsce, Wiktoria Mikruta X miejsce. W biegu na 300 m Anna Łaszyn VI miejsce, Wiktoria Mikruta VIII miejsce. W skoku w dal Maria Rogulska VI miejsce.